przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wyróżnienie w konkursie "Kolory legnickiej jesieni"

Uczniowie klasy 5 - Paweł Świechowski, Dorian Badyna i Paweł Rosa otrzymali wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Legnicy PRO LEGNICA. W swoich pracach chłopcy przedstawili oryginalne wizje plastyczne naszego miasta. Jednym z elementów zadania było uwzględnienie charakterystycznych cech regionu, jakimi są wydobycie i przetwórstwo miedzi. Gratulujemy! 

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.