Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica :: Wystawa modeli komórek roślinnych i zwierzęcych

przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wystawa modeli komórek roślinnych i zwierzęcych

2017_wystawa_komorek.jpgUczniowie klasy VII szkoły podstawowej przygotowali w ramach zajęć biologii modele komórek roślinnych i zwierzęcych. Wykonane prace można oglądać na wystawie w holu szkoły. Przyciągają wzrok kolorami i kształtami oraz zadziwiają precyzją wykonania.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.