przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Z wizytą u strażaków!

Klasa IV wybrała się z okazji Dnia Dziecka na wycieczkę do Straży Pożarnej. Na początku uczniowie byli w sali edukacyjnej "Ognik". Tam bardzo sympatyczny pan strażak przypomniał dzieciom zasady, których należy przestrzegać, aby ograniczyć ryzyko pożaru. Pokazał, jak wygląda czujnik czadu i opowiadał, dlaczego czad jest cichym zabójcą. Przypomniał numery alarmowe i zasady zgłoszenia telefonicznego. Na koniec była próba ewakuacji w zadymionym pomieszczeniu, którą wszyscy nasi uczniowie przeszli pomyślnie. Później chłopcy zwiedzali garaż, a pan strażak pokazał im sprzęt gaśniczy, samochody i łódki ratownicze. Ten bardzo udany dzień klasa IV zakończyła pysznymi lodami i spacerem po legnickim rynku. 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.