przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Z wizytą w Łodzi

23 maja uczniowie klas piątej i szóstej, pod opieką wychowawcy i pani pedagog wyruszyli w podróż do Łodzi, gdzie mieli okazję zwiedzić kompleks naukowy EC1. W Centrum Nauki i Techniki zapoznali się z prawami, którymi rządzą się nauki ścisłe w formie licznych gier i zabaw, wyjaśniających w sposób praktyczny otaczający ich świat. W łódzkim planetarium wzięli udział w prelekcji na temat przestrzeni kosmicznej, zwieńczonej seansem filmu naukowego wyświetlanego na ogromnym ekranie pokrywającym cały sufit kopuły obiektu. Z kolei wizyta w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej przybliżyła uczniom sztukę opartą na grafice – zarówno tę tworzoną klasycznie, jak i ożywioną cyfrowo. Ostatnim punktem na trasie wycieczki był rzgowski park rozrywki Mandoria, gdzie uczniowie z dumą reprezentowali swój klub. 

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.