Za nami pierwsze spotkanie z rodzicami.
zebranie1.jpg6 września po raz pierwszy w tym roku szkolnym wychowawcy i trenerzy spotkali się w szkole z rodzicami uczniów wszystkich klas. Omawiane były sprawy organizacyjne, dokumentacja szkolna - statut, zasady oceniania, usprawiedliwiania, bezpieczeństwa, kalendarz pracy szkoły, plany pracy wychowawczej i inne istotne kwestie. Przypominamy, że rodzice mają obowiązek regularnego logowania się w dzienniku elektronicznym w celu nadzoru dziecka i kontaktu ze szkołą.

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku"

Jesse Owens