przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Za nami pierwsze spotkanie z rodzicami.
zebranie1.jpg6 września po raz pierwszy w tym roku szkolnym wychowawcy i trenerzy spotkali się w szkole z rodzicami uczniów wszystkich klas. Omawiane były sprawy organizacyjne, dokumentacja szkolna - statut, zasady oceniania, usprawiedliwiania, bezpieczeństwa, kalendarz pracy szkoły, plany pracy wychowawczej i inne istotne kwestie. Przypominamy, że rodzice mają obowiązek regularnego logowania się w dzienniku elektronicznym w celu nadzoru dziecka i kontaktu ze szkołą.
SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku" 

Jesse Owens

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms.JPG

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.