Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W dniu dzisiejszym z murami Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica pożegnali się uczniowie klasy 3 - tegoroczni maturzyści.

Uroczystość prowadzona była w miłej i dostojnej atmosferze. Uczniowie godnie się prezentowali w strojach galowych. Podczas swoich wystąpień dziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom, władzom akademii i klubu, trenerom za współpracę, wsparcie, wykształcenie oraz kształtowanie ich postaw.

Nie zabrakło wzruszeń oraz uśmiechów, a także niespodzianek i zaskoczeń.

Teraz przed nimi już tylko ostatni i najważniejszy krok - zdanie egzaminu maturalnego. Będziemy miło wspominać tegorocznych absolwentów oraz życzymy im powodzenia i trzymamy mocno kciuki za maturę i sukcesu w dorosłym życiu.

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane

belka-face-sms_2.jpg