przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego za nami. W niecodziennych warunkach, zaopatrzeni w maseczki i rękawiczki, uczniowie poszczególnych klas mogli odebrać świadectwa i życzyć sobie udanych wakacji. Obecna na każdym spotkaniu klasowym dyrektor szkoły osobiście winszowała uczniom wspaniałych wyników naukowych i sportowych. Ze względu na reżim sanitarny spotkania klas były krótkie, ale przebiegły w bardzo sympatycznej atmosferze. 

Wszystkim uczniom Szkoły Mistrzostwa Sportowego życzymy wspaniałych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu:) 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.