przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zapraszamy do udziału w dyktandzie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Dyktando.jpegPo raz kolejny zapraszamy do udziału w  charytatywnym Dyktandzie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizatorzy przekażą 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Konkretny dom dziecka wskaże szkoła, która będzie reprezentowana najliczniej. Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Będzie podzielone na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i rodziców.

 

Szczegóły wydarzenia, m.in. godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie:

https://zday.pl/dyktando-charytatywne/
Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.