Zawodnicy Miedzi Legnica zaproszeni do AMO

Uczniowie klasy 5 Kacper Skrzydliński oraz Nikodem Pacanek to zawodnicy, którzy na co dzień trenują pod okiem trenerów Krzysztofa Skrzypka oraz Jakuba Grabowskiego. W następnym tygodniu chłopcy będą mieli okazję na pokazanie się podczas treningu Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

- To wyróżnienie, to piękna nagroda dla Kacpra i Nikodema za ich zaangażowanie. Zwykłem mówić, że ja staram się po prostu nie przeszkodzić – z uśmiechem powiedział tr. Skrzypek – Liczę jednak, że fakt powołania chłopaków zadziała motywująco na pozostałych. Wszystko zależy od nich samych.

Przypomnijmy, że Mobilna Akademia Młodych Orłów to projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest wyławianie największych talentów w kraju. Kacprowi i Nikodemowi życzymy, aby na stałe dołączyli do tego elitarnego grona.