przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zmiana lokalizacji szkoły

W związku ze zmianą lokalizacji szkoły sekretariat będzie działał przy ulicy Sejmowej 5 C do dnia 14 lipca w godzinach 9-14. Informacja o wznowieniu pracy sekretariatu pod nowym adresem będzie umieszczona na stronie szkoły. Ze względu na zmianę numeru telefonu prosimy o kontakt przez pocztę elektroniczną (szkola@miedzlegnica.eu). Z powodu pandemii również dokumenty rekrutacyjne można składać w formie elektronicznej. Nowy adres szkoły: ul Radosna 17, segment D i E.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.