SZKOLENIE

szkolenie.jpgSzkolenie młodych piłkarzy to nasza pasja! Celem działania Akademii Piłkarskiej Miedzi jest promowanie młodych zawodników, którzy chcą się rozwijać i osiągać sukcesy w barwach Miedzianki. Poprzez zabawę, naukę i systematyczny trening prowadzimy podpiecznych przez wszystkie etapy szkolenia, wprost do mistrzostwa! Nie tylko uczymy dzieci grać w piłkę, ale przykładamy też dużą wagę do ich wychowania. Nad stałym rozwojem młodych zawodniów czuwa wykwalifikowana kadra trenerska, sztab medyczny oraz dietetyk.