BURSA

bursa.jpgNad młodymi adeptami futbolu zakwaterowanymi w naszej bursie czuwają doświadczeni wychowawcy z wieloletnim stażem i wykształceniem pedagogicznym, którzy stale są do dyspozycji młodzieży. Mieszkańcy bursy podlegają obowiązującym w niej zasadom, dzięki czemu każdy dzień mają zorganizowany wzorowo. Jest czas na naukę, trening i odpoczynek. Wszyscy mieszkańcy bursy zobligowani są do przestrzegania jej wewnętrznego regulaminu, co ułatwia utrzymaniu ładu i porządku.

Mieszkańcy bursy mają zapewniony pełny catering, a posiłki są konsultowane z dietetykiem, co gwarantuje ich wysoką jakość i walory odżywcze. Na zawodników czekają ponadto specjalne pokoje do nuki oraz odpoczynku. Tradycją jest już wspólne, wieczorne oglądanie meczów Ligi Mistrzów czy spotkań z udziałem reprezentacji Polski, komentowanych na bieżąco przez trenerów i Janusza Kudybę.

W bursie do dyspozycji młodych zawodników jest m.in. siłownia, pokój dzienny, jadalnia i gabinet fizjoterapii. Staramy się stworzyć rodzinną atmosferę, tak by każdy czuł się u nas dobrze i miał komfortowe warunki do ptracy, nauki, a także odpoczynku.

Jak wygląda dzień z życia piłkarza naszej Akademii mieszkającego w bursie?

Rozkład dnia mieszkańców bursy:

6.30 pobudka

6.45 – 7.00 toaleta poranna, sprzątanie pokoi