10 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty w SMS Miedź Legnica

2015_dnia_otwarte_sms_miedz_-_59.jpgZapraszamy kandydatów do klas: IV, V, VI i VII szkoły podstawowej oraz do I klasy liceum ogólnokształcącego o profilu piłka nożna dziewcząt i chłopców, a także ich rodziców lub opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty w SMS Miedź Legnica, który odbędzie się już 10 kwietnia (od godziny 9.00). Poznamy się w siedzibie szkoły przy ul. Sejmowej 5 (budynek C, trzecie piętro), a później zaprosimy was na wyjątkowe zajęcia i trening pokazowy.

Zapraszamy kandydatów – chłopców i dziewczęta – do klas IV, V, VI oraz VII szkoły podstawowej, a także do klasy I liceum ogólnokształcącego o profilu pika nożna, którzy chcą zostać zawodnikami Miedzi Legnica – uczyć się w SMS Miedź i trenować w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica na nasz Dzień Otwarty! Najpierw pokażemy Wam szkołę, będziecie mogli uczestniczyć w specjalnych zajęciach edukacyjnych, później zaprosimy Was na trening pokazowy, a na koniec do bursy, gdzie mieszkają nasi uczniowie.

Co zrobić by wziąć udział w Dniu Otwartym w SMS Miedź? Wystarczy zgłosić się telefonicznie do dnia 7 kwietnia b.r. do godz. 12.00 w sekretariacie szkoły (tel. 76 723-23-94), który jest czynny w dni robocze w godzinach 9.00-15.00. Warunkiem udziału jest dostarczenie przez każdego kandydata w Dniu Otwartym w godz. 9.00-10.00 do biura zgłoszeń (w szkole) wypełnionego formularza zgody rodziców na udział w Dniu Otwartym (poniżej do pobrania).

Kandydaci do klas szkoły podstawowej wezmą udział w pokazowym treningu otwartym. Każdy uczestnik tych zajęć musi posiadać obowiązkowo: strój sportowy i obuwie do gry na sztucznej murawie. Pozostałe osoby, w tym kandydaci do liceum, mają możliwość obserwacji tych zajęć.

Harmonogram Dnia Otwartego w SMS Miedź Legnica(ul. Sejmowa 5 c, III piętro):

Część edukacyjna – dla kandydatów i rodziców:
9:00 – 9:30 – zgłaszanie się w punkcie zgłoszeń (III piętro budynku C, przy windzie);
9:30 – 10:00 – spotkanie z kierownictwem szkoły i nauczycielami;
10:00 – 11:40 –zajęcia edukacyjne w salach lekcyjnych.
Przejazd szkolnymi autokarami do obiektu sportowego.

Część sportowa – dla kandydatów i rodziców:
12:00 – 14:00 – trening pokazowy na boisku przy ul. Hetmańskiej w Legnicy.
Przejazd szkolnymi autokarami do bursy.

Część poświęcona bursie – dla kandydatów i rodziców:
14:30 – 15.30 – zwiedzanie bursy dla młodzieży przy ul. Żółkiewskiego w Legnicy oraz obiad dla dzieci
uczestniczących w Dniu Otwartym.

Zgoda_na_udzial_w_dniu_otwartym_SMS_Miedz.pdf

Regulamin_Dnia_Otwartego.pdf