przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Edukacja z wojskiem - certyfikat

Otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia edukacyjno-obronnego w ramach programu „Edukacja z wojskiem". Zajęcia prowadzone przez żołnierzy odbyły się w naszej szkole w ostatnich miesiącach roku szkolnego i pozwoliły zadbać o podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków, umiejętności w zakresie obrony i ochrony ludności oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych.

Podręczniki 2024/25
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.