Kacper Pospiech stypendystą Prezesa Rady Ministrów

2016_kacper_pospiech_stypendysta.jpgKacper Pospiech, uczeń klasy II LO, który w ubiegłym roku szkolnym miał najwyższą średnią w szkole (5,3) i wzorową ocenę z zachowania, został stypendystą Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2016/2017. Gratulujemy!

Kacper Pospiech zdecydowanie zasłużył na takie wyróżnienie. Przypomnijmy, że to nie pierwszy uczeń SMS Miedź Legnica, który otrzymał takie stypendium. Wcześniej ministerialne środki przyznano Mateuszowi Tkaczowi, równiez uczniowi SMS Miedź Legnica. Życzymy Kacprowi wytrwałości w nauce. Kacper jesteśmy z Ciebie dumni!