przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Miłosz Stępiński: Jest korona – jest diament

2014_milosz_stepinski.jpgTak w krótkich słowach dr Miłosz Stępiński podsumował powstanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy MKS Miedź Legnica. Poprosiliśmy trenera reprezentacji Polski U-20 oraz poważanego w kraju i za granicą specjalistę w dziedzinie szkolenia seniorów i młodzieży o ocenę najnowszego przedsięwzięcia naszego klubu. Zdaniem doktora Stępińskiego - w dobrym klubie, dobrze funkcjonującym tak jak Miedź Legnica, akademia stanowi naturalne uzupełnienie.

 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.