Rok szkolny rozpoczęty

2016_rozpoczecie_roku_w_sms_-_7.JPGUczniowie SMS Miedź Legnica wrócili do szkoły. Legnicka młodzież przywitała się z wychowawcami i uroczyście rozpoczęła rok szkolny 2016/17.

Rozpoczęcie roku szkolnego w SMS Miedź Legnica odbyło się w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Wszystkich uczniów oraz ich rodziców przywitała Monika Gagaczowska-Panek dyrektor szkoły. Głos zabrał także Marek Śledź dyrektor Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Po części oficjalnej o dobry humor wszystkich zebranych zadbali szkolni kabareciarze Michał Piotrowski i Tomasz Malisz.