Uczniowie zapraszali do nauki w SMS Miedź

2017_targi_edukacyjne__-_5.jpgUczniowie SMS Miedź Legnica wystawili swoje stoisko podczas VIII Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które odbyły się w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Stoisko edukacyjne naszej szkoły wzbudziło duże zainteresowanie osób przybyłych na prezentację.

Uczniowie wraz z Anetą Pąchalską opiekunką grupy zachęcali przybyłych kandydatów do podjęcia nauki w SMS Miedź Legnica. Zainteresowanie kształceniem w jedynej takiej szkole w naszym mieście przerosło oczekiwania. Popularność SMS Miedź nie powinna dziwić, ponieważ oferta kierowana do młodych ludzi jest jedyna w swoim rodzaju – Na naszą korzyść przemawia na pewno jakość kształcenia sportowego zarówno w szkole jak i poza nią. 16 godzin zajęć z wychowania fizycznego zarówno na boiskach oraz siłowni jak również na basenie. Posiadamy także znakomicie wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, która nie tylko uczy ale i wychowuje młodych ludzi – mówi Aneta Pączarska.

Pytań ze strony zainteresowanych było sporo. Przede wszystkim kandydaci pytali o zajęcia edukacyjne, miejsce treningów, oraz atmosferę. – SMS Miedź to szkoła inna niż wszystkie. Atmosfera w niej jest iście domowa. Znamy wszystkich naszych uczniów, żaden z nich nie jest dla nas anonimowy. Dzięki temu możemy tworzyć znakomitą rodzinę SMS Miedź – dodaje Aneta Pączarska.