przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wyniki Matur 2024

Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki matur pisemnych, które odbywały się w całej Polsce między 7 a 24 maja 2024 roku. Z radością i niemałą dumą informujemy, że wszyscy maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Miedzi Legnica, którzy do egzaminu dojrzałości przystąpili, godnie reprezentowali swoją szkołę, co oznacza, że tegoroczna zdawalność w naszym liceum wyniosła 100%! Co więcej, średnie wyniki naszych uczniów z trzech wiodących przedmiotów, wyróżniają się na tle ich rówieśników!

Z języka polskiego nasi maturzyści osiągneli wynik uśredniony na poziomie 64% (gdzie średnia gminy to 63%, powiatu - 63%, województwa - 62%, kraju - 61%), z matematyki mogą pochwalić się średnią 76% (gmina - 58%, powiat - 58%, województwo - 61%, kraj - 63%), natomiast najlepiej wypadła matura z języka angielskiego - 91% (gmina - 80%, powiat - 80%, województwo - 80%, kraj - 78%).

Gratulujemy naszym tegorocznym maturzystom tak wysokiej zdawalności i życzymy powodzenia w stawianiu kolejnych kroków na życiowych drogach!

Podręczniki 2024/25
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.