Za nami zebranie z rodzicami

2016_zebranie_z_rodzicami.jpgZa nami zebranie z rodzicami, podczas którego uczniowie klasy II gimnazjum podsumowali realizowany w tym roku szkolnym projekt edukacyjny pod tytułem "Jakie jest życie prawdziwego sportowca?" oraz z innymi uczniami gimnazjum i liceum przedstawili krótki program artystyczny z okazji Dnia Matki. Rodzice obejrzeli prezentację i wyniki ankiety nt. ich dzieci, a także krótki spektakl pt. "Dyzio Marzyciel" przygotowany przez uczniów kl. II gimnazjum, kabaret "Żona" w wykonaniu Michała Piotrowskiego i Tomka Malisza z kl. I LO oraz wysłuchali piosenki w wykonaniu Julki Maskiewicz z kl. II gimnazjum oraz dziewcząt z gimnazjum i LO.