przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zapraszamy do odwiedzin w Matematycznym ZOO!

Wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnym projekcie "Wakacje z Matzoo 2024". Dla tych, którzy nie boją się podjąć wyzwania rzuconego przez samą Królową Nauk, przygotowano szereg zadań, które pomogą utrwalić zdobytą w roku szkolnym wiedzę. Począwszy od 1 lipca na uczniów będą czekały 62 zadania do rozwiązania, o stopniu trudności odpowiednim do ich wieku (klasy 6-8). UWAGA: każde zadanie będzie dostępne tylko przez jeden dzień. Po wakacjach każdy uczestnik, który rozwiąże prawidłowo co najmniej 20 zadań dostanie dyplom w wersji elektronicznej (plik PDF), a każdy uczestnik, który rozwiąże co najmniej 40 zadań - dyplom elektroniczny z wyróżnieniem. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzin Matematycznego ZOO na stronie http://wakacje.matzoo.pl . Wszystkim Zwiedzającym życzymy powodzenia!

Podręczniki 2024/25
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.