Zawodnicy Akademii Miedzi trenowali z Marcinem Dorną

2016_warsztaty_w_jg.jpgW miniony weekend w Jeleniej Górze odbyły się warsztaty szkoleniowe dla trenerów organizowane przez DZPN oraz Dolnośląskie Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej. Grupą pokazową był zespół Akademii Miedzi prowadzony w tym dniu przez trenerów Marcina Kardelę i Arkadiusza Adacha.

Grupa szkoleniowa Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica podczas warsztatów w Jeleniej Górze miała okazję współpracy z trenerem Marcinem Dorną. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski U-21 podczas zajęć praktycznych dotyczących budowania gry w fazie atakowania korzystał z pomocy legnickich zawodników.

W dalszej części warsztatów swój wykład przedstawił Bernard Seonbuchner trener UEFA A Akademii Red Bull Salzburg, który skupił się na  modelu gry obowiązującym w grupach dziecięco – młodzieżowych Akademii Red Bull Salzburg. Całośc zakończyła się treningiem pokazowym.